توضیح مراحل ثبت نام خرید اقساطی

در این مرحله می بایست تمامی اطلاعات شخصی را وارد نمائید.

پس از بارگذاری اطلاعات شخصی نیاز است که اطلاعات محل کار خود را وارد کنید

در این مرحله از ثبت نام، اطلاعات حساب دارای دسته چک  را وارد نمائید.
لازم به ذکر است دسته چک حتما به نام شخص ثت نام کننده باشد.

پس از ثبت اطلاعات بانکی، بر روی یک برگه A5 با دست خط خود متن اینجانب ***** به کدملی ***** تقاضای خرید اقساطی از سایت کالای چاپ را دارم سپس در پایین برگه تاریخ روز و امضا خود را درج نمائید.
در آخر از برگه عکس بگیرید و ارسال نمائید.
توجه داشته باشید که در صورت خوانا نبودن متن، امضا و تاریخ، احراز هویت شما تکمیل نخواهد شد. 

پس از بررسی فرم ثبت نام و تأیید صحت اطلاعات شما، پشتیبان سایت کالای چاپ با شما تماس خواهد گرفت و لینک اعتبار سنجی برای شما ارسال خواهد شد.
پس از ارسال لینک اعتبار سنجی و تآیید آن، کد تاییده را برای پشتیبان سایت کالای چاپ 

راهنمای خرید اقساطی از کالای چاپ

شما می توانید با سیستم خرید اقساطی کالای چاپ محصولات بنر، رنگ ، استیکر،مش ، وینیل  و هر محصول مورد نیازتان یا چاپخانه خود را بصورت اقساط یک ماهه ، دو ماهه ، سه ماهه خرید نماید.

در این روش خرید ابتدا در قسمت ثبت نام مراحل ثبت نام تا انتها باید تکمیل کنید.بعد از ثبت نام شما وارد مرحله اعتبار سنجی از طریق بانک مرکزی میشوید که این مرحله از طریق کارشناسان حقوقی کالای چاپ انجام میشه و در صورت تایید بودن از واحد مالی و حسابداری در کالای چاپ برای خرید اقساطی، اعتباری تعیین میگردد(محدوده خرید تا چه مبلغی )  و یک نام کاربری و رمز موقت برای شما پیامک میگردد.

از این پس شما میتوانید محصولات خود با شرایط اقساطی خرید نماید:

با در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور در صفحه شخصی خود در سایت کالای چاپ در قسمت ورود / ورود میکنید.

بعد از ورود کردن به صفحه شخصی ایجاد شده شما میتوانید محصولات خود را انتخاب و به سبد خرید اظافه کنید سپس به صفحه پرداخت می روید که میتوان شرایط پرداخت را انتخاب کرد(اقساط یک ماه،دوماه،سه ماه) بعد از انتخاب شرایط پرداخت اقساط ، وارد مرحله بعد شده که شما باید طبق شرایط انتخابی عکس چک های خود را ثبت و درسایت بارگذاری نمایید تا کارشناسان حسابداری برسی و تاییده از طریق پیامک ارسال نمایند بعد از تاییده خرید شما ثبت میگردد و در مرحله آخر چک های بارگذاری شده در سایت که مورد تایید بوده از طریق پست به کد پستی اعلام شده ارسال نمایید.

محصولات خریداری شما تا هنگام رسیدن چک ها ارسال نمی گردد .